Beer Fans przegrywa i traci lidera! HTM tylko z jednym punktem!

W środowy wieczór nie tylko w Lidze Mistrzów było sporo emocji, ale przede wszystkim na boiskach NL6! Już na samym początku doszło do sporego zaskoczenia, ponieważ lider i zdecydowany faworyt spotkania doznał pierwszej porażki. Mowa o Beer Fansach, którzy spisują się wyśmienicie, ale z BCT powinęła im się noga. BCT wygrało 5:3 i swoją postawą udowodnili, że nie straszny jest im nawet lider tabeli! HG Kadłuby postawiły kolejny ważny krok w stronę awansu, zwyciężając ze Sportingiem 12:5. Sporting nie przypomina drużyny z zeszłego sezonu, gdzie przez długi czas był w czołówce. Zawsze Można i Gibas Squad grali o drugą wygraną w sezonie i po meczu wiadomo było, że dokonała tego drużyna Zawsze Można, zachowując czyste konto! W ostatnim meczu HTM podzieliło się punktami z Supa Strikas. HTM może sobie pluć w brodę, po tym jak wyszli 2:4 na 6:4, ale ostatecznie schodząc z boiska przy wyniku 6:6!

• Supa Strikas przycisnęli i było nawet 4:1, ale jeszcze przed przerwą rywal zanotował drugą bramkę, zmniejszając straty
  • druga połowa zaczęła się fenomenalnie dla HTM, którzy wbijając czterokrotnie piłkę do siatki Strikas wygrywali 6:4, mając jeszcze dwie setki definitywnie mogli zamknąć mecz
  • Supa Strikas mimo końcowych minut wykorzystali dwie okazje i sędzia skończył mecz przy 6:6