JR zmiażdżył rywali! Babilon wciąż bez wygranej

We wtorkowych meczach Ligi emocji nie brakowało. Spotkania obfitowały w zwroty akcji, piękne bramki i dynamiczne sytuacje na boisku. Poniżej przedstawiamy szczegółowy raport z każdego meczu.

*GKS Chylonia 7:10 (4:3) BCT*

• Mecz GKS Chylonia z BCT był pełen emocji i spektakularnych akcji: – Do przerwy GKS Chylonia prowadziło 4:3, ale BCT zdołało odwrócić losy meczu i wygrać 10:7.
  • Mimo liczniej zebranej ekipy z Chylonii, BCT dzielnie odpierali ataki przeciwnika i wyprowadzali konkretne kontry zamieniając je na bramki.
  • W drugiej połowie zawodnik BCT – Paweł Lachowicz, strzelił 5 bramek, które przesądziły o wyniku meczu.

*OZE BIOMAR 7:5 (3:4) AREX*

• Pojedynek OZE BIOMAR z AREX-em również dostarczył wielu emocji.
  • Mimo prowadzenia AREX-u 4:3 do przerwy, OZE BIOMAR zdołało odwrócić wynik na swoją korzyść i wygrać 7:5.
  • W trakcie meczu dwóch zawodników OZE BIOMAR otrzymało po dwie żółte kartki, co skutkowało czerwonymi kartkami i osłabieniem drużyny.
  • AREX dostał tylko jedną żółtą kartkę, jednak nie zdołali utrzymać przewagi.

*Szaleni Komornicy 2:22 (0:12) JR Pogórze* Spotkanie Szalonych Komorników z JR Pogórze było jednostronnym widowiskiem.

• JR Pogórze dominowało przez cały mecz, prowadząc już 12:0 do przerwy.
  • Bartłomiej Paczkowski z JR Pogórze został wybrany zawodnikiem meczu za swoją imponującą grę a nawet i strzeleniem bramki grając jako bramkarz.
  • Szaleni Komornicy mieli trudności z przebiciem się przez obronę JR Pogórze, co przełożyło się na niski wynik bramkowy.

*Sporting Gdynia 9:5 (2:3) FC Babilon United*

• Mecz Sporting Gdynia kontra FC Babilon United przyniósł niespodziewane zwroty akcji.
  • Mimo prowadzenia FC Babilon United 3:2 do przerwy, Sporting Gdynia zdominował drugą połowę, wygrywając ostatecznie 9:5.
  • Jan Syldatk z FC Babilon United, pomimo przegranej swojej drużyny, został wybrany zawodnikiem meczu za strzelenie 3 bramek.
  • Sporting Gdynia pokazał niesamowitą determinację i waleczność, szczególnie w drugiej połowie, gdzie ponownie tego dnia na listę strzelców wpisał się bramkarz, lecz tym razem był to Bartłomiej Drespa.