Masuria FC przekracza barierę 100 goli! Hit kolejki pada łupem KP Grabówka!

Już pierwsze wtorkowe spotkanie zwiastowało nam dużą dawkę emocji, ze względu na hit pomiędzy Grabówkiem i Zawsze Można! Rywalizacja toczyła się do samego końca, różnicą jednego gola wygrał Grabówek! Ekipa KP ma w tym momencie 24pkt. i umacnia się na 3. pozycji. Beniaminek Masuria bardzo udanie radzi sobie w debiutanckim sezonie! Zwycięstwo nad Bad Boysami okrasili 15 trafieniami i dzięki temu mają już ponad 100 bramek na swoim koncie w ciągu 10 spotkań! Bad Boysi zdziesiątkowani kontuzjami podstawowych zawodników nie byli w stanie zatrzymać rywala. Cobis zdobył 3pkt. w starciu z Wilkami, ale na pewno nie był to dla nich spacerek. Wilki Morskie miały sporo sytuacji, a Cobis wyszedł z opałów za sprawą obron bramkarza Mateusza Ponichtery, który wybronił swoim kolegom mecz i zdobył uznanie w postaci MVP.

• Cobis nie dał sobie wyrwać zwycięstwa, ale Wilki pokazały, że nie straszny im faworyt i godnie spisali się na tle Cobisu
  • nie wiadomo jakby wyglądał wynik, gdyby nie fenomenalna postawa przez całe 50 minut w bramce wspomnianego Mateusza Ponichtery!

Masuria FC – Bad Boys

• już w pierwszej minucie Masuria prowadziła z Bad Boysami
  • po niedługiej chwili zrobiło się już 3:0, po czym nastąpił przestój bramkowy
  • do przerwy Masuria nie pozostawiała złudzeń, kto zdobędzie pełną pulę wygrywając aż 5:0!
  • Bad Boys zdołał w końcu trafić i to praktycznie odrazu po wznowieniu
  • mimo nie zachowania czystego konta Masuria zaaplikowała piłkę do siatki Bad Boysów aż 15 razy
  • bieniaminek dzięki tym zdobyczom osiągnął 100 goli, pewnie krocząc w kierunku awansu do Ekstraklasy!