PKP z kompletem punktów! ABO, Vitava i Classic II wygrywają wysoko!

Kolejarze Z PKP po cichu wyrastają na czarnego konia rozgrywek. Kanonada strzelecka w
wykonaniu ABO. Z dużą przewagą mecze kończą też Classic II i KS Vitava którzy wygrali odpowiednio ze Sportingiem
II i FC Sokółką. Minimalne zwycięstwo zanotowała SKM-ka. W ostatnim meczu padł jedyny tego
wieczoru remis pomiędzy SPS Limonką a Studio Prime JBG!

• Sokółka grała, Vitava strzelała! Tak można w skrócie opisać to spotkanie. Zawodnicy Sokółki
    utrzymywali się przy piłce. Za wszelką cenę chcieli nawet wejść z piłką do bramki, ale raziła ich
    dzisiejszego wieczoru nieskuteczność. Do przerwy przewaga 4 bramek dla Vitavy. Po zmianie stron
    kolejne strzelanie zawodników z Witomina z Kamilem Kaczmarkiem na czele, który zanotował
    dzisiejszego wieczoru aż 5 trafień!
  • PKP Intercity kontra KAMIX Bracia ciekawym widowiskiem! Beniaminek bardzo dobrze wszedł w to spotkanie notując szybkie dwa trafienia na początku meczu Których autorem był Dawid Szołomicki. Bracia nie mogli przebić się przez obronę zielonych,przełamali rękawice bramkarza tylko raz w ciągu 25 minut . Druga połowa zupełnie była już zupełnie odmienna. Mocne słowa w przerwie w drużynie Braci poskutkowały zdecydowanie lepszą grą. Doskoczyli na remis 4:4 i chcieli więcej! Ostatnie słowo należało jednak do PKP. Na 3 minuty przed końcem udało im się zdobyć bramkę, która okazała się tą na wagę 3 punktów.
  • ABO ”rozjechało” ekipę Ascoli. Zawodnicy kierowani przez Oskara Zarembę dali lekcję futbolu
    drużynie różowych. Do przerwy 5-1 i w drugiej połowie tylko powiększanie rezultatu. ABO
    zanotowało 14 goli, tracąc przy tym tylko 4.
  • Ciekawie w meczu SKM-ki z Tawerną. Czerwoni objęli prowadzenie po wyjściu z kontrataku i starali się właśnie w taki sposób grać. Tawerna rozgrywała akcję od linii do linii. Jedna z nich zakończyła się bramką. Więcej razy piłka do siatki w pierwszej połowie nie wpadła. Po zmianie stron stron SKM wyszła na prowadzenie i dążyła do utrzymania wyniku na swoją korzyść. Tak też się stało, ponieważ końcowy wynik brzmiał 3:2 na korzyść bieniaminka! Co ciekawe obie bramki dla Tawerny zdobył ich bramkarz,co jest rzadko spotykane żeby goalkeeper miał na koncie więcej niż jedno trafienie.
  • Classic II pokazał na boisku kto rządził w starciu ,,dwójek” ze Sportingiem II Orłowo. Chociaż po pierwszej odsłonie nie można było tego jednoznacznie powiedzieć, ponieważ na tablicy było tylko 4:2 dla pomarańczowych. Druga odsłona potwierdziła dobrą dyspozycję Classicu tego dnia. Sporting zbyt dużo razy tracił piłkę, przez co nadziewał się na kontry, które były zabójczo skuteczne ze strony rezerw zespołu ekstraklasy!
  • W ostatnim meczu do walki stanęła Limonka ze Studio Prime JBG. Drużyny skupiły się na bronieniu dostępu do swoich bramek i bardzo dobrze im to wychodziło . Ekipa Damiana Pobłockiego wyszła na prowadzenie, lecz Limonka odpowiedziała. Do przerwy wpadły tylko dwie bramki i mieliśmy remis 1:1 . Na początku drugiej połowy bramkarz białych zdecydował się na strzał z dystansu,który zatrzepotał w siatce. Widać było że JBG nie chce oddać pola przeciwnikowi i po kilku minutach doprowadza do remisu, który utrzymał się już do końca spotkania!