Rebels AiC z pierwszym zwycięstwem w sezonie!Orłowo oraz My na sianie odskakują dolnej części tabeli I ligi!

Rebelsi zdobyli swoje upragnione trzy oczka w starciu z Team Black Dragon, którym nie dali cienia szansy! Przychodnia Morska ogrywa SPS Limonkę 8:2 i łapię kontakt z czołówką II ligi! My na Sianie za przeciwnika mieli ZIP Skład. Wygrali z nimi ostatecznie 5-3! Orłowo w starciu z PKP Intercity wychodzi zwycięskie! Wynik po I połowie brzmiał 7:2, mimo to gracze PKP dzielnie walczyli i ulegli tylko 6:10. Studio Prime JBG umacnia się w środku tabeli po potyczce z Arexem, pokonując ich 7:3!

• Pierwsi mierzyli się Team Black Dragon i Rebels AiC. Początkowe ataki z obu stron nie przyniosły żadnej bramki. Dopiero po niecałych 10 minutach strzelanie rozpoczęli Rebelsi. I na tyle zdążyli się rozkręcić, że do przerwy mieliśmy już … 5:0! Po zmianie stron dobry strzał oddał zawodnik Dragonsów. Wszyscy widzieli bramkę w siatce, jednak ta znalazła się za bramką. W rewanżu skuteczniejszą akcję bramkową wykorzystali Rebelsi, ostatecznie wygrywając spotkanie 8:1. Trzeba zaznaczyć że jest to ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
  • Przychodnia Morska po ostatnim przegranym meczu chciała pokazać że był to wypadek przy pracy. Początek należał właśnie do nich. Zadali rywalom – a byli nimi gracze SPS Limonka – dosyć szybko kilka ciosów. Rywale byli w stanie odpowiedzieć tylko na jeden. Do przerwy gracze Krystiana Zysko mieli wynik pod siebie 4:1. Duża w tym zasługa właśnie wspomnianego bramkarza granatowych, ponieważ licznie starał się włączać w rozgrywanie piłki w defensywie. Druga połowa wyglądała wręcz identycznie, nawet wynik był ten sam przez co Przychodnia odjechała już na tyle bramek, że przeciwnik nie był w stanie już tego odrobić!
  • Ciekawy mecz zapowiadał się pomiędzy My na sianie a Zip Składem! Dodajmy że to dwie sąsiadujące ze sobą drużyny w tabeli pod względem zebranych punktów. Widać było że bardziej zależy Sianowcom. Zdobyli bramkę na otwarcie wyniku i starali się kontrolować spotkanie. Momentami odgryzał się ZIP, lecz ich ataki nie były na tyle skuteczne. Czerwono-czarni wykorzystali nieporadność rywala i przed przerwą wepchnęli gola na 2-0!P o zmianie stron myśleliśmy, że błękitni się obudzą, jednak to kolejny cios zadał rywal i było już 3-0. W pewnym momencie MNS oddał trochę pola ZIP-owi i Ci strzelili kilka bramek. Mimo to ulegli 3-5! Dla Sianowców były to cenne 3 pkt. w układzie dolnej tabeli!
  • Orłowo grało z PKP Intercity! Bordowi z automatu zaczęli bombardować bramkę rywala, przez co w wciągu kilku minut mieli już trzy bramki na swoim koncie. Zielono-biali chcieli się wtedy otrząsnąć strzelając chociaż gola. To jeszcze bardziej nakręciło Orłowo, co poskutkowało rezultatem 7:2 do przerwy! Po zmianie stron dobrze pokazało się PKP, które oczywiście wygrało drugą odsłonę, ale to nie wystarczyło na pokonanie dobrze dysponowanego oponenta! Koniec końców mieliśmy rezultat 10-6!
  • Studio Prime JBG i Arex kończyli rozgrywki czwartkowego dnia! Ci pierwsi weszli lepiej w mecz, zdobywając bramkę, niedługo po tym kolejną i na przerwę schodzili przy stanie 2-0!Wtedy Arex zabrał się za swoją grę, łapiąc kontakt. Nie spodobało się to zespołowi JBG, którzy odskoczyli znowu na dwa trafienia. Taka wymiana ciosów trwała do stanu 4-3 dla Damiana Pobłockiego i spółki. Pokazali że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i definitywnie przekreślić szansę na jakiekolwiek punkty dla czerwonych. Zaaplikowali 3 bramki i wygrali 7-3, co pozwoliło im wyprzedzić rywala w ligowej tabeli!