Udana końcówka sezonu Babilonu! Companieros i Wilki Morskie z utrzymaniem w Ekstraklasie!

Czerwona kartka w pierwszej minucie dla HTM, odrobienie strat i punkt Babilonu z Maestro, zabójcza druga połowa GKS Chyloni czy zwycięstwo Wilków Morskich po miesiącu! Pięciu zawodników poszczególnych zespołów ustrzeliło pięć goli! Tylko w dwóch meczach takie zdobycze dały radość z 3pkt.! Te zdarzenia w dużym skrócie miały miejsce w czwartkowy wieczór. O reszcie możecie przeczytać w artykule poniżej!

GKS Chylonia 16:7 AREX

• Arex rozpoczął od utraty gola, ale szybko zdołał wyrównać po czym ponownie przegrywał
  • jednak zawziętość Arexu trwała do przerwy kiedy było 5:5
  • po zmianie stron Arex opadł z sił, grając bez zmian nie był w stanie powstrzymać dobrze wyczekującego na zaskoczenie w odpowiednim momencie GKSu
  • beniaminek rozkręcił się na dobre i zwyciężył wysoko 16:7!

• na samym początku meczu byliśmy świadkami czerwonej kartki, którą przez nie do końca przemyślane zachowanie otrzymał zawodnik HTM Oskar Wojciechowski
  • wtedy ruszyło Companieros, nie zostawiając na rywalach suchej nitki i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 4:1!
  • na drugą połowę obie ekipy wyszły zupełnie inaczej i to HTM zaczęło wykorzystywać swoje okazje doprowadzając do wyniku 4:5, wciąż dla Companieros.
  • taki wynik utrzymywał się dosyć długo. HTM napierało, a Companieros odpowiadało, lecz obie ekipy bez skuteczności przeprowadzały swoje akcje
  •  ostatecznie HTM zmęczone końcówką sezonu uległo bardzo silnej tego dnia drużynie „Graby”

• na osłodę pozostało Kiedyś Odpalą pięć goli Sebastiana Grzenkowicza
  • po stronie Wilków w ofensywie szalała dwójka Bigott-Włodarski, którzy zanotowali odpowiednio pięć i cztery trafienia, a Bigott w oczach sędziego wyglądał najlepiej