IXODI Nevada wygrywa z Cobisem w hicie kolejki! Arex zatrzymuje Kamix Braci!

Czwartkowe spotkania kończyły 5. kolejkę i po nich mogliśmy wysnuć trochę więcej informacji na temat sytuacji w tabelach Ekstraklasy oraz I ligi. Pierwszy raz w sezonie uległy Cobis oraz Kamix Bracia. O wynikach przesądziła druga połowa, w której zdecydowanie lepiej zaprezentowały się IXODI Nevada oraz Arex, odnosząc cenne zwycięstwo! Na potknięciu Braci zyskali Beer Fansi, bo dzięki wygranej nad Sokółką samodzielnie piastują 1. miejsce w tabeli. Szaleni Komornicy odbili się od FC Naturale, przegrywając wysoko 5:18 i po trzech rozgrywanych meczach zamykają stawkę w Ekstraklasie. Jedyny remis padł w ostatnim pojedynku pomiędzy Supa Strikas i JR Pogórze. Supa Strikas byli blisko wygranej, ale ostatecznie muszą zadowolić się z jednego punktu, pierwszego zdobytego po czterech występach w nowym sezonie.

• na boisku było dużo walki i żółtych kartek
  • po pierwszej połowie AREX prowadził 5:2, ale nie było jeszcze wiadomo czy dopisze sobie 3pkt.