Rozpędzony KP Grabówek! Sokółka z pierwszą wygraną!

KP Grabówek idzie za ciosem i po niepowodzeniach w dwóch pierwszych kolejkach zdecydowanie odżył, wygrywając cztery kolejne spotkania z rzędu! We wtorkowym hicie przeciwko Kamix Braciom okazali się lepsi o jedno trafienie. Bracia najwyraźniej złapali małą zadyszkę (w zeszłym tygodniu porażka z Arexem). O pierwsze 3 pkt. na wiosnę walczyły Babilon i Sokółka. Lepiej z tego starcia wyszła Sokółka zwyciężając 11:4, ale sam wynik rozstrzygnął się dopiero w drugiej połowie! Wilki Morskie tak samo jak Sokółka za sprawą lepszej dyspozycji w drugiej połowie rozprawili się z drużyną Companieros i wyprzedzili przeciwnika w ligowej tabeli. Szaleni Komornicy musieli obejść się smakiem i przegrali z PKP Intercity 8:10, choć gdyby nie dekoncentracja w ostatnich minutach pewnie cieszyliby się z pierwszych punktów. AREX odwrócił losy meczu z Bad Boysami z 3:4 na 5:4 i ma już 10 pkt. na swoim koncie.

Kamix Bracia – KP Grabówek

• od razu na sam początek dnia czekał nas hit kolejki
  • Grabówek dobrze wszedł w mecz i zaczął od prowadzenia
  • Bracia wyrównali, lecz to Grabówek schodził na przerwę wygrywając 3:1
  • w drugiej połowie Bracia gonili wynik, lecz zawsze o tą jedną bramkę więcej miał Grabówek i tak się utrzymało do końca
  • Grabówek wygrywa w hicie 4:3 i zrównał się punktami z rywalem – po 12pkt.

• Babilon większość swoich sił przeznaczył na pierwszą część, przez co w drugiej zdecydowanie odstawał
  • Sokółka nie dała szans Babilonowi i wygrała swój pierwszy mecz, 11:4!
  • Bramki rozkładały się na kilku zawodników Sokółki, a my wyróżniliśmy Jakuba Dąbrowskiego

AREX – Bad Boys

• pierwsza połowa bardzo energiczna i wyrównana, ale to AREX mininalnie bliżej zwycięstwa – 3:2
  • Bad Boys po zdobyciu dwóch goli wysunęli się na prowadzenie i wydawało się, że dociągną wynik do końca
  • ostatnie minuty w wykonaniu AREXA były zabójcze
  • AREX wbił dwukrotnie piłkę do siatki granatowych i po końcowym gwizdku dopisał do swojego konta 3pkt.
  • Bad Boys muszą wziąć się w garść – po 5 meczach jedynie 3pkt.