Kamix Bracia umacniają się na czele I ligi! JR Pogórze z pierwszym zwycięstwem na wiosnę!

Pewnie mało kto by się spodziewał że na szczycie 1. ligi po 3. kolejkach będzie się znajdował zespół Kamix Braci! Jednak to prawda i Bracia w każdym z trzech spotkań byli drużyną wiodącą, która pewnie ogrywała rywali. Teraz przyszła kolej na Bad Boysów, czyli trzecią siłę poprzednich rozgrywek, z którą Bracia też sobie poradzili! Ciekawe czy w kolejnych spotkaniach podtrzymają taką wysoką dyspozycję. JR Pogórze po dość wysokich porażkach z Cobisem i ABO, w których stracili łącznie 24 gole zamierzali zmazać plamę! Z PKP zagrali fenomenalny mecz, wygrywając wysoko 20:8. Mamy nadzieję, że morale drużyny Janusza Rodziewicza będą już tylko szły w górę! W pozostałych meczach Maestro wygrywa ze Sportingiem 9:5, głównie dzięki bardzo udanej drugiej połowie i występie Daniila Holubenki, który zdobył dla Maestro 5 goli! ABO/Bema dobrze zaprezentowali się przeciwko Polsce Gurom i zdobyli kolejne 3pkt. Tym samym pokazują, że będą po raz kolejny walczyli o czołówkę Ekstraklasy.