Rezerwy Sportingu liderem III ligi! Hit II ligi na remis

Beniaminek i spadkowicz, właśnie taki wybuchowy skład, brał udział w hitowym spotkaniu II ligi. W nim wicelider-Wczorajsi do przerwy prowadził aż 3:0 do przerwy. Po zmianie stron jednak lider-Nankatsu pokazał że 1.miejsce nie jest przez nich okupowane przypadkowo i zdołał odrobić straty, wyrywając rywalom 1 punkt!

• 5 zwycięstwo w piątym w tym sezonie meczu zgarnął Sporting II Orłowo. Ekipa prowadzona z bocznej linii przez Radka Gzelę tym razem na rozkład wzięła drużynę Limonki, która po dużym przemodelowaniu, nie potrafi jak na razie wrócić do formy, do jakiej przyzwyczaiła nas w ostatnich latach.
  • Pierwsze punkty zgarnęły Wilki Morskie. Mające wyjątkowo braki kadrowe Bękarty, nie zdołali wygrać spotkania w zaledwie 6 i szansa na objęcie pozycji wicelidera uciekła.
  • Krótką serię porażek, przerwało PKP Intercity. Do przerwy jednak to Turecki GB prowadził 2 golami, lecz w ogólnym rozrachunku, to zieloni-biali zainkasowali 3 punkty w tym pojedynku.