Companieros Klima-pro.pl wyszarpuje 1 punkt Tawernie Obłuże! Świetna druga połowa Arexu!

W czwartek rozegraliśmy 4 spotkania. KS Vitava pokonała Rebels AiC 8:1, mimo że do przerwy było tylko 2:0. SPS Limonka w pierwszej połowie rzutem na taśmę zdobyła jedyną bramkę, prowadząc minimalnie 1:0 w starciu z Arexem. Czerwoni zagrali po przerwie koncertowo i zgarniają 3 pkt.! Companieros miało teoretycznie wynik pod kontrolą. Prowadzili 3:1, żeby później przegrywać 3:5. Ostatecznie walka do końca przyniosła im 1 punkcik! Odpalone Pringlesy na początku z małymi problemami, ale finalnie pokonują z ekipę Studio Prime JBG 9:4.

• Pierwsze minuty to spokojne rozgrywanie piłki i niemrawe ataki KS Vitavy i Rebels AiC. Otwarcie wyniku mieliśmy dopiero po prawie 15 minutach gry za sprawą bordowych-piłka wpadła po rykoszecie. Widać było że nikt nie chce się za bardzo odsłonić. Prowadzący jeszcze raz znaleźli drogę do bramki i schodzili z wynikiem 2:0. Druga połowa zdominowana przez graczy z Witomina. Trzeba podkreślić, że 2 gole ich autorstwa wpadły po rzucie rożnym i to z główki. Bardzo rzadkie zjawisko – komentował sędzia. Ostatecznie Vitava cieszy się ze zwycięstwa 8:1!
  • Arex potyczkował się z SPS Limonką. Trzeba przyznać, że goli w tej połowie było jak na lekarstwo. Jednak po kilka sytuacji każda z drużyn sobie stworzyła. Bardzo czujni na linii byli bramkarze. Do przerwy już pachniało bezbramkowym remisem, lecz ostatnia akcja przeprowadzona przez Limonkę przyniosła im wyczekiwane trafienie! Były to miłe złego początki. Arex wyszedł bardzo zmotywowany do działania i niewiele po wznowieniu mieliśmy remis 1:1. Od tego momentu istnieli już tylko czerwoni. Do końca spotkania zapakowali rywalom 4 bramki i wygrali zasłużenie 5:1, umacniając się w środku tabeli II ligi!
  • Companieros Klima-pro.pl rzuciła rękawice Tawernie Obłuże. To właśnie Tawerna objęła prowadzenie, na co szybko odpowiedzieli rywale. Ci nawet zaskoczyli i rezultat uległ zmianie 2:1 na ich korzyść! Do przerwy jeszcze trochę walki, jednak już nikt więcej nie pokonał bramkarza. Ekipa Wojtka Grabowskiego występująca w tym meczu w nowych strojach wiedziała, że wynik jest bardzo nie pewny i zmienili stan na 3:1! Czarni podnieśli się z kolan i to z nawiązką! Było 3:5! Mimo takiej zmiany wyniku ostatnia drużyna tabeli I ligi nie podłamała się i wywalczyła cenny punkt remisując 5:5! Brawo za walkę!
  • Odpalone Pringlesy niespodziewanie dostały cios od Studio Prime JBG na początku tego starcia! Potem się obudzili i zaczęli dochodzić do głosu. Wpadła bramka na 1:1! Jedni i drudzy atakowali, ale to zespół Pringlesów schodził na przerwę z 2-bramkową przewagą. Po zmianie połów biali zdecydowanie dominowali. Od czasu do czasu odgryźć starało się JBG, lecz Damian Kucharski stał na posterunku. Skapitulował tylko 2-krotnie w drugiej odsłonie, a jego koledzy z drużyny w ofensywie skutecznie dobijali rywala. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 9:4! Pozwoliło to beniaminkowi wskoczyć na 2 pozycję w tabeli!