Sędziowie remisują z Dawno temu w trawie na własne życzenie! Bad Boys z 3 punktami!

We wtorek rozegraliśmy aż 7 spotkań, a w żadnym z nich emocji nie brakowało. Dawno temu w trawie uzyskało cenny 1 punkt, choć przegrywało trzema bramkami na 5 minut przed końcem z Sędziami z Pomorskiego ZPN. AP UKS Mosty tylko do przerwy dawało radę Fast Footowi. Ten w drugiej połowie odjechał i wygrał 8:1. SPS Limonka przy wyniku 4:0 trochę spuściła z tonu, mimo to wygrała wysoko 12:5! Bad Boys przegrywali w pewnym momencie 3:0. Jednak pozbierali się i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść 6:4. Gała bez przypału bez większych problemów pokonała Arex 10:5. Odpalone Pringlesy pokonały goniącego ich w tabeli Classic II Gdynia 8:4. Na zakończenie obfitego w mecze dnia JR Pogórze podzielił się punktami z KP Grabówkiem 4:4.

• Dawno temu w trawie wyszło na prowadzenie z Sędziami. Późniejsza faza należała już do arbitrów, którzy strzelając dwie bramki schodzili na przerwę w lepszych nastrojach. Zadali rywalom kolejne ciosy i mieliśmy stan 6:3! W końcówce Dawno temu w trawie pokazało, że zawsze trzeba grać do końca i zgarnia 1 punkt. z tego ciekawego pojedynku!
  • AP UKS Mosty nie weszło dobrze w mecz z Fast Footem. Przegrywali o:1, lecz szybko udało im się wyrównać. Ich dzisiejszy rywal grał konkretniej i po 25 minutach widniał wynik 2:1. Po zmianie stron zawodnicy Michała Sobali pokazali lekcję futbolu i pewnie ogrywają graczy z Mostów 8:1.
  • Starcie SPS Limonki z Promotion 360 odbyło się bez większej historii. Limonka po ostatnich nieudanych wynikach zagrała bardzo zmotywowana. Początek to totalne bombardowanie bramki Promotion 360. Ich bramkarz skapitulował 4-krotnie. Trochę nieuwagi w szeregach obronnych czarno-zielonych i i mieliśmy do przerwy 5:2. Po zmianie stron kolejne ataki ze strony Limonki, która kończy ten mecz 12:5! Ozdobą spotkania była ostatnia bramka zdobyta przez zawodnika zielono-niebieskich z woleja z pierwszej piłki!
  • Bad Boys źle zaczęli pojedynek z PKP Intercity! Biało-zieloni pokazali kilka składnych akcji, które zakończyły się trzema trafieniami na ich koncie! Stopniowo ta przewaga malała. Granatowi schodzili ze stratą tylko 1 gola. Mocne słowa w przerwie podziałały co zaowocowało rezultatem 6:4 na korzyść Bad Boysów, którzy zgarniają pełną pulę!
  • Gała bez przypału podejmowała ostatnio dobrze spisującego się Arexa! Początek dla czarnych. Radość z gola trwała bardzo krótko. Odpowiedź ze strony oponenta mieliśmy po niecałej minucie. Potem o dziwo szalał w przodzie nominalny bramkarz Gały-Mateusz Gregor, który jak się potem okazało został wybrany zawodnikiem meczu z 4 trafieniami na swoim koncie. Wracając do samego meczu Arex musiał wyciągać piłkę z własnej bramki jeszcze 3-krotnie w pierwszej odsłonie. Druga połowa to gole jednych jak i drugich. Ostatecznie ta wymiana kończy się pozytywnie dla Gały bez przypału 10:5!
  • Classic II Gdynia grał z Odpalonymi Pringlesami! Ci drudzy wyszli na prowadzenie 1:0. Classic rzucił się do odrabiania strat i udało się to z nawiązka . Patryk Nowak zaliczył klasycznego hat-tricka strzelając 3 bramki, jedna za drugą w pierwszej połowie! Przeciwnik zminimalizował straty do 1 bramki przed zejściem na przerwę. Po wznowieniu gry na boisku istniały już tylko Pringlesy, wygrywając 8:4! W tym momencie umacniając się na 2.pozycji w tabeli II ligi.
  • KP Grabówek potyczkował się z JR Pogórzem! Pierwsza połowa bardzo wyrównana. W niej zobaczyliśmy sporo walki i obron bramkarzy z obu stron . Każdy z nich wyciągał piłkę z bramki 2-krotnie! Drugie 25 minut lepiej zaczęli biało-niebiescy, ale JR nie pozwalał odskoczyć rywalom na więcej niż 1 trafienie. Krzysztof Klukowski i spółka dążyli do zdobycia 3 oczek, ale pomarańczowi nie dali im tej możliwości! Koniec i mamy zasłużony remis 4:4!