Zawsze Można strzelają 27 goli! Supa Strikas z pierwszym zwycięstwem!

Po ciężkim początku sezonu, Supa Strikas  końcu zdobywają punkty i to w świetnym stylu! W meczu z Wilkami, kluczowe okazały się pierwsze minuty, po których już prowadzili 5:0, a następnie tylko kontrolowali wynik meczu. Swoją najwyższą porażkę w NL6 odnieśli gracze MMR Group, którzy aż 27 razy wyciągali piłkę z siatki. Zawsze Można postrzelali! Bez punktów wciąż pozostaje Babilon, który uległ rozpędzającej się Sokółce, w której gra kilku zawodników, występujących jeszcze w poprzednim sezonie w barwach Jogi Bonito!

• To jeden z tych meczów, które ciężko w jakikolwiek sposób opisać. Zawsze Można wyraźnie byli nastawieni na podreperowanie swojego bilansu bramkowego i na swoje ofiary rzucili się od początku. Szybko było jasne, że to oni będę zwycięzcami tego meczu. Już do przerwy prowadzili 13:0 i nie zapowiadało się, by mieli zbastować. W drugiej połowie, dołożyli kolejne czternaście goli i ostatecznie wygrali aż 27:0! Warte odnotowania, są dwie bramki bramkarza fioletowych – Mateusza Zielińskiego.
  • Na pierwsze punkty w sezonie liczył FC Babilon. Sokółka natomiast po dwóch porażkach na początku sezonu, wyraźnie zdaje się wracać na właściwe tory. I w tym meczu, trent ten zdawał się potwierdzać. W pierwszej połowie, biało-błękitni więcej atakowali, dzięki czemu na przerwę schodzili prowadząc dwiema bramkami. Jeszcze lepiej, było po zmianie stron. Najbardziej aktywni, byli nowi zawodnicy, którzy przeszli do Sokółki z Jogi Bonito. To właśnie Adam Czaus i Jakub Dąbrowski stanowili o sile swojej nowej drużyny, która ostatecznie odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu i idzie w górę tabeli!
  • Widok Supa Strikas, którzy po czterech kolejkach mieli zero punktów, był co najmniej dziwny. Tu jednak trzeba zaznaczyć, że zagrali oni zaledwie dwa spotkania, z czego przegrali z IXODI Nevadą, a drugi z największą niespodzianką początku sezonu – Awarią. Na mecz z Wilkami Morskimi, byli więc dodatkowo zmotywowani, aby w końcu zdobyć trzy punkty. Zaczęli atomowo. Nie minęło dziesięć minut, a niebiesko-granatowi prowadzili już 5:0! Marynarze od tego czasu, wyraźnie skupili się na defensywie, grając na ,,byle nie przegrać za wysoko”. I rzeczywiście, rywale przestali już z taką łatwością przedostawać się w ich pole karne. Do przerwy zdołali jednak jeszcze dwukrotnie pokonać ich bramkarza, dzięki czemu Paweł Szejko i spółka prowadzili już 7:0. Po zmianie stron, gra stała się nieco statyczna. Obejrzeliśmy już tylko trzy bramki. Dwie były autorstwa Supa Strikas, natomiast jednego gola honorowego utrzeliły Wilki.