Damen zatrzymuje rozpędzonego AREXA! KAMIX Bracia wyszarpali 3pkt.!

Sporą dawkę emocji zapewniły drużyny grające we wtorek! Pierwszą porażkę w sezonie zanotował AREX i to była największa niespodzianka wieczoru. Faworyt uległ Damenowi Gdynia, który zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. KM PSP Gdynia poradził sobie z Companieros Magellan i sprawił, że dla rywali był to kolejny mecz bez punktów. Companieros bedą musieli szukać szczęścia w kolejnym spotkaniu! Kamix Bracia odwrócili wynik przeciwko BCT, i z 3:5 zrobiło się 7:5 po dwóch golach w samej końcówce!

• KM PSP Gdynia i Companieros Magellan mają zupełnie inną formę na początku sezonu! Strażacy utrzymują się w czołówce tabeli, a Companieros są na ostatnim miejscu. Miejsce w tabeli miało odzwierciedlenie tego co działo się podczas pierwszej połowy. Czerwoni szybko uzyskali przewagę bramkową i z minuty na minutę tylko ją powiększali. Companieros było w stanie jedynie raz zareagować na siedem trafień przeciwnika. Po zmianie stron ekipa Wojtka Grabowskiego nie mając nic do stracenia starali się zmniejszyć przewagę KM PSP. Drugą połowę wygrali 4:3, ale po 50 minutach to Strażacy byli zdecydowanie lepsi, wygrywając 10:5.
  • BCT po dwóch wygranych z rzędu chcieli pójść za ciosem i pokonać Kamix Braci. Początek spotkania był udany dla niebieskich, którzy objęli prowadzenie i starali utrzymać dobry rezultat. Kamix Bracia nie dawali za wygraną i po 25 minutach wynik był sprawą otwartą. Bracia przegrywali minimalnie 3:4. BCT zdołali strzelić na 5:3 po kilku minutach drugiej części, ale od tego momentu strzelał już tylko zespół Kamixa! Najpierw doprowadzili do remisu, a w ostatnich minutach przechylili szale zwycięstwa na swoją stronę! Ostatnia bramka na 7:5 padła dla białych po ładnym strzale zza połowy! Braci do zwycięstwa poprowadził kapitan Łukasz Radtke wybrany zawodnikiem meczu.
  • Jako ostatni zagrali AREX z Damenem Gdynia! AREX opromieniony wysokim zwycięstwem nad Beer Fansami, liczył na przedłużenie dobrej passy. Damen od pierwszej minuty wyglądał bardzo solidnie na boisku, a to miało przełożenie na wykorzystywane sytuację i co najważniejsze bramki. AREX nie mógł sobie poradzić z lepiej prezentowanym tego dnia rywalem i do przerwy przegrywał 1:3. Po zmianie stron bordowi próbowali coś wskórać, ale Damen nie pozwolił na wiele, sprawiając ostatecznie dużą niespodziankę. AREX został zatrzymany i po czterech rozegranych meczach przegrywa po raz pierwszy, 2:5.