AP UKS Mosty odwracają losy spotkania! Pogórzanka B85 Studio zgarnia 3 pkt.!

AP UKS Mosty w końcu wygrały swój mecz. Podnieśli się z 0-2 do przerwy wychodząc na 5-4 z Team Black Dragon! My na Sianie ustawiło sobie spotkanie z Kamix Bracia i spokojnie kontrolowało przebieg gry. Po tym zwycięstwie mogą spokojnie patrzeć na tabelę I ligi. Gała bez przypału nie dała wyrwać sobie punktów w starciu z Promotion 360. Przychodnia Morska ograła Arex, chociaż na początku drugiej połowy przewaga wynosiła tylko dwa gole. Ciekawy pojedynek rozegrała Pogórzanka B85 Studio z KS Vitavą. Po końcowym gwizdku cieszyła się ekipa Pogórzanki, doskakując do czołówki. Joga Bonito mimo starań musiała uznać wyższość Classica.

• AP UKS Mosty chciało zrewanżować się drużynie Team Black Dragon. Jednak pierwsza połowa nie była w ich wykonaniu udana, zawodnicy Jakuba Szymkowiaka zadali dwa ciosy, które dawały dobrą przewagę na resztę spotkania. W przerwie padły motywujące słowa w szatni Mostów i było to odrazu widać po zmianie stron. Mieliśmy remis 2-2. Znowu prowadzenie Dragonów 3-2 . Młodzi zawodnicy wykorzystali moment nieuwagi rywala i było 4-3 dla nich. Przeciwnik odpowiedział, lecz ostatnie zdanie należało do szarych, którzy zwyciężają 5-4 i na tą chwilę uciekają z ostatniego miejsca w tabeli III ligi!
  • My na sianie rywalizowało z Kamix Bracia. Po bramce na 1-0 zdobytej przez Braci, rywal odpowiedział w mgnieniu oka. Wtedy Sianowcy poszli jak po swoje i  strzelili kilka bramek, co dało im pewien komfort w konstruowaniu kolejnych akcji. Po zmianie stron to znowu oni zaczęli od zdobycia gola i mieliśmy już nawet 6-2. Końcówka to dobre momenty Braci, co zmniejszyło rozmiary porażki 5-7!
  • Promotion360 miało kilka dobrych okazji na początku spotkania z Gałą bez przypału. Niemoc strzelecką wykorzystał przeciwnik. Pierwsze trafienie było tylko początkiem. Gała do przerwy prowadziła pewnie, aplikując rywalowi aż  pięć goli. Niebiesko-zieloni w drugiej odsłonie częściej próbowali atakować, co poskutkowało czterema bramkami z ich. Niestety na więcej nie było ich stać i przegrywają ostatecznie 4-7!
  • Przychodnia Morska  uderzyła celnie po kilku minutach gry i było 1-0 z Arexem! Skrzętnie wykorzystywali swoje sytuację i schodzili na przerwę z wynikiem 3-0. Arex  pozbierał się dopiero w drugich 25 minutach. Doskoczyli do granatowych na 3-5, ale to tylko pobudziło oponenta do lepszej gry. Przychodnia pokonała bramkarza rywali jeszcze 2-krotnie i cieszyła się z kolejnych 3 oczek, co pozwoliło im się znaleźć na 3. pozycji!
  • KS Vitava lepiej weszła w spotkanie z Pogórzanką B85 Studio! Objęli prowadzenie 1-0, lecz późniejszy okres to groźne ataki Pogórzanki zakończone dwoma skutecznymi strzałami. Po zmianie stron dłużej przy piłce utrzymywali się czarno-pomarańczowi. Odeszli na 4-2 i już myślami byli przy kolejnym meczu. Ale końcowe minuty to próby ze strony Vitavy, która traciła już tylko jedną bramkę do rywali. Ostatni ich groźny strzał zatrzymał się na poprzeczce i sędzia zakończył zawody. Pogórzanka wychodzi ogromną ręką i cały czas jest w grze o awans do wyższej ligi!
  • Classic nastawiony bojowo podszedł do meczu z Jogą Bonito! Pokazali że chcą zakończyć strefę spadkową na najwyższym miejscu. Pierwsza połówka zakończyła się pewnie 4-1 na korzyść drużyny Jarka Gołdyna! W drugiej ze snu wybudzili się gracze Jogi, którzy zepchnęli rywala pod ich pole karne. Jednak kontry ze strony Classica były zabójcze. Wynikiem 9-5 dla wielokrotnego mistrza ekstraklasy kończy się to spotkanie.