Dwa hity jednego dnia! Beer Fans się przełamują, a GKS Chylonia zatrzymuje Masurię!

Dwa z pięciu rozegranych potyczek były spotkaniami hitowymi, które nie zawiodły oczekiwań! Oba mecze toczyły się w szybkim tempie. Beer Fans pokonali Arexem, będąc drużyną lepszą o jedno trafienie! Piwosze po dwóch porażkach notują 3pkt. cały czas mając szanse na grę w barażach, natomiast ich rywal po dobrej serii przegrywa drugi raz z rzędu. GKS Chylonia jako pierwsza drużyna znalazła sposób na pokonanie Masurii! Masuria wystąpiła bez swojego najlepszego strzelca Łukasza Hrysiaka, co miało potężny wpływ na wynik, zakończony 4:12 na korzyść czerwonych. W I lidze bez przegranej pozostają już jedynie HG Kadłuby. W pozostałych parach BCT rozprawiło się 8:1 z będącymi w dołku Bad Boysami. BCT z 16 pkt. są w połowie stawki I ligi. JR Pogórze może być zadowolone z gry w ostatnich kolejkach. Czwarta wygrana odniesiona pod rząd może robić wrażenie! JR podołał kolejny raz, ale miał również furę szczęścia, głównie dzięki swojemu bramkarzowi, który zatrzymywał Companierosów. Spod topora ucieka Supa Strikas! Przed meczem z Kiedyś Odpalą ekipa Pawła Szejki miała zgromadzone łącznie 5pkt., ale po wygranej 7:2 nad Odpalonymi mogą na chwilę odetchnąć z ulgą patrząc na ligową tabele.

• oba zespoły mogły zachować szansę na grę w barażu, jednak musiały zdobyć pełną pulę
  • na początku było wyrównanie bo jedna jak i druga drużyna zdobyła po bramce, jednak z czasem przewagę zaczęli osiągać Beer Fansi, przez co prowadzenie do przerwy 3:1
  • w drugiej połowie obejrzeliśmy więcej trafień, jednak o to jedno lepsi okazali się czerwono-czarni, mimo że przez 5 minut grali w osłabieniu po czerwonej kartce
  • Beer Fans po dwóch niepowodzeniach może zapisać na swoje konto 3pkt.