Penetrators wciąż niepokonani! Pierwsza wygrana BLACK DRAGONS!

W czwartkowy wieczór przeważały meczem II ligi, w której robi nam się coraz ciekawiej. Bez niespodzianki kolejne zwycięstwo odnieśli Penetrators, którzy są wiceliderem, z jednym meczem mniej od 1. miejsca. Tuż za podium mamy Vitavę, która wygląda w tym sezonie na prawdę mocno. Tym razem z kwitkiem odprawili Awarię i widać, że drużyna ta będzie się bić o najwyższe cele. Pierwsze  punkty zanotował natomiast beniaminek – BLACK DRAGONS – który z czyystym kontem ograł Studio Prime JBG. W pierwszej lidze wciąż swojego dorobku nie otworzyli sędziowie, których tym razem pokonali KAMIX Bracia, dla których do druga wygrana sezonu. Na ścieżkę wygranych wraca SPS Limonka, której udało się pokonać PROMOTION, dzieki czemu Cytrusy są na drugim miejscu III ligi.

• Spotkały się dwie drużyny, które miały zaledwie jedną porażkę w tym sezonie. Limonka miała jednak trzy punkty więcej, ze względu na dodatkowo rozegrany mecz. Pierwsza połowa była tą bardziej wyrównaną. Pierwsze minuty nie przynosiły goli, ale gdy już wpadały, to łupem Limonki, która do przerwy prowadziła dzieki temu 3:1. Po zmianie stron, Cytrusy starały się pójść za ciosem, co im sie udało! Kolejne minuty przyniosły jeszcze większe prowadzenie, na które przeciwnik nie był w stanie odpowiedzieć w sposób jaki by chciał. SPS wygrywa swój czwarty mecz w sezonie i już jest wiceliderem III ligi!
  • BLACK DRAGONSI chcieli w końcu zdobyć swoje premierowe punkty w II lidze, lecz na ich drodze stanęło zawsze waleczne Studio Prime JBG. Smoki zagrały jednak tak, jak w końcówce poprzedniego sezonu III ligi, gdzie ogrywali kolejno wszystkich przeciwników! W pierwszej połowie zagrali świetnie przede wszystkim w obronie, nie dając sobie strzelić ani jednego gola, samemu trafiając do siatki trzykrotnie. W drugich 25 minutach, przeżyliśmy prawdziwe deja vu! W Studio Prime wciąż panowała niemoc strzelecka, która potrwała do końca spotkania. DRAGONSI natomiast powtórzyli wynik strzelecki z pierwszej połowy i wygrywając aż 6:0, zdobywając trzy ,,oczka”.
  • Blisko zachowania czystego konta, byli także KAMIX Bracia, którzy podejmowali Stowarzyszenie Sędziów. W pierwszej połowie, w zasadzie to obie drużyny nie mogły znaleźć drogi do bramki, co było spowodowane dobrą postawą defensyw i bramkarzy obu ekip. Na przerwę schodziliśmy przy remisie 1:1, co tylko to potwierdza. W drugiej połowie, strzelali już tylko KAMIX Bracia! Prowadzenie budowali powoli, ale skutecznie. Zaowocowało to wygraną 4:1 dla Braci, co zapewniło im drugie w tym sezonie zwycięstwo. Sędziowie natomiast, wciąż pozostają bez punktów.
  • Bękarty były kolejną drużyną, która jako pierwsza chciała powstrzymać Penentratorsów, od czasu pojawienia się tej drużyny w lidze. Bordowi mieli nawet szansę wyjść na prowadzenie, ale dwie dogodne okazje nie skończyły się dla nich pomyślnie. Oczywiście musiało się to zemścić, gdy beniaminek zaczął wchodzić na wyższe obroty i szybko strzelił trzy bramki. Bodowy zdołali odpowiedzieć jednym golem, ale do przerwy to Penetrators prowadzili i to aż 7:1. Drugą połowę mozna uznać za nieco bardziej wyrównaną, szczególnie jak spojrzymy na wynik. Bękaci w końcu regularnie atakowali i strzelali, lecz tak samo odpowiadał rywal, który koniec końców spokojnie dowiózł kolejne zwycięstwo!
  • Na koniec będąca od początku sezonu w wysokiej formie Vitava, która podejmowała szukającej punktów Awarii. Drużyna z Witomina, od początku była aktywniejsza, co odpłaciło się jej szybkich prowadzeniem. Awariii ciężko było odpowiedzieć i to ostatecznie udało się do przerwy zaledwie raz, co jednak przy trzech golach Vitavy, wciąż dawało im nadzieję na pozytywny wynik spotkania. Po zmianie stron KS szybko podwyższył prowadzenie i już do końca trzymał przeciwnika na nie mniej niż trzy gole, ostatecznie wygrywając różnicą cztereech trafień. Vitava wygrała cztery ze swoich pięciu meczów i utrzymuje się w samym czubie II ligi!