Menu Zamknij

Przedświąteczna kolejka – ZAPOWIEDŹ!

Przed nami siódmy tydzień zmagań w Nadmorskiej Lidze Szóstek. Ze względu na Święta Wielkanocne rywalizacja potrwa do czwartku. Emocji na pewno nie zabraknie, bo i ciekawych meczów na rozkładzie mamy wiele. 

  • Mamy wolny termin w środę o godzinie 20.30. Jeśli ktoś chce zmienić termin swojego meczu lub rozegrać spotkanie przełożone proszony jest o skontaktowanie się z przeciwnikiem i powiadomienie o prośbie organizatora. 

Tydzień rozpoczynamy od ważnych meczów w I Lidze. Już na początek punktów szukać będą FC Nankatsu i Koneser Gdynia, które zajmują  miejsca w dolnych rejonach tabeli. Zadania nie będą mieć jednak łatwego, bo za przyjdzie im się mierzyć odpowiednio z Jogą Bonito i Ejsmond Club. 
To będzie jednak dopiero przystawka. We wtorek czeka nas bowiem starcie Rol Ryżu z Classiciem i Chyloni DT City z Enerpolem. Zobaczymy więc na placu boju trzy z czterech najlepszych zespołów obecnego sezonu oraz obrońcę tytułu. Emocji na pewno nie zabraknie, także ze względu na to, że w ekipie Enerpolu zagrają zawodnicy, którzy jeszcze jesienią reprezentowali barwy DT City. 

  • Środa to ważny pojedynek My Na Sianie z prowadzącymi w tabeli Śledziami oraz Rukoli z SKM Gdynia. Zwycięstwo Śledzi da im świetną pozycję przed drugą częścią sezonu. Droga do Ekstraklasy będzie otwarta! 
  • W czwartek tuż przed udaniem się na przerwę świąteczną czeka nas aż osiem meczów! Najciekawiej zapowiada się III-ligowe starcie Gunners Gdynia z Colorado Pub. Zobaczymy, która z nowych drużyn wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko! 

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW