Menu Zamknij

Enerpol Gdynia

SEZON – WIOSNA 2020

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RankingZawodnikklubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwaga
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--
2Piotr MiotkEnerpol Gdynia0000--
3Mateusz DampcEnerpol Gdynia0000--
4Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz001017987
5Piotr Lisowski-napastnik1400018476
6Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik400017880
7Damian PodkańskiEnerpol Gdynianapastnik1000018694
8Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca500019095
9Paweł RasmusEnerpol Gdyniapomocnik902017575
10Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca000018282
11Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik800017873
12Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik000018270

Kolor koszulek: błękitne, granatowe

EKSTRAKLASA Wiosna 2020

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia861162372519
284224536914
384135047313
4840451381312
584045354-112
6Dziki West84045362-912
783144953-410
8Śledzie82154668-227
982064862-146
10Classic Gdynia00000000
10Joga Bonito00000000

 

 


POPRZEDNIE SEZONY

JESIEŃ 2019

 

Ekstraklasa gr.mistrzowska

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia151500124655945
2Dziki West159067597-2227
3Classic Gdynia1573597633424
4157268079123
5157177468622
61570896105-921

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia10100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10102085674-186
11101093390-573
NL6

FREE
VIEW