Menu Zamknij

Enerpol Gdynia

SEZON – JESIEŃ 2020
Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RankingZawodnikklubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--4
2Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik0000178804
3Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca6000--4
4Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik0000182704
5Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik4000178734
6Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik0000180804
7Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca0000182824
8Paweł RasmusEnerpol Gdyniapomocnik5000175754
9Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca3000190954
10Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca0000174664
11Piotr MiotkEnerpol Gdynia0000--4
12Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik14000184764
13Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz0000179874
14Filip BurkhardtEnerpol Gdynia2000--3
15Urbański FabianEnerpol Gdynia2000--3
16Piotr KołcEnerpol Gdynia0000--3
17Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia3000--3
18Przemysław TrytkoEnerpol Gdynia4000--4
19Tadeusz SochaEnerpol Gdynia1000--2

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia440045162912
2431035211410
34211252057
4Classic Gdynia31021416-23
52101812-43
63102713-63
7Śledzie41032027-73
8KP Grabówek31021220-83
9Joga Bonito21011221-93
1030031325-120

 

____________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RankingZawodnikklubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwaga
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--
2Piotr MiotkEnerpol Gdynia0000--
3Mateusz Dampc-0000--
4Sebastian RybandtClassic Gdynia2000--
5Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz001017987
6Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik1400018476
7Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca701017466
8Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik400017880
9Damian PodkańskiIXODI Nevada Gdynianapastnik1000018694
10Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca500019095
11Paweł RasmusEnerpol Gdyniapomocnik902017575
12Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca000018282
13Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik100018080
14Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik800017873
15Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik000018270

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 20020

DatameczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — SportingEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Salos/NevadaEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

EKSTRAKLASA Wiosna 2020

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia861162372519
284224536914
384135047313
4840451381312
584045354-112
6Dziki West84045362-912
783144953-410
8Śledzie82154668-227
982064862-146
10Classic Gdynia00000000
10Joga Bonito00000000

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia1281393613225
21271483681522
31270567452221
4125255862-417
5125076480-1615

 


POPRZEDNIE SEZONY

JESIEŃ 2019

 

Ekstraklasa gr.mistrzowska

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia151500124655945
2Dziki West159067597-2227
3Classic Gdynia1573597633424
4157268079123
5157177468622
61570896105-921

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaklubMZRPGzGsbilansPkt
1Enerpol Gdynia10100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10102085674-186
11101093390-573