- #
- Narodowość
Polska- Pozycja
- pomocnik
- Obecna drużyna
- Wilki Morskie
I LIGA grupa spadkowa
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łącznie | - | 40.00 | 20.00 | 40.00 |
II LIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łącznie | - | 63.64 | 4.55 | 31.82 |
II LIGA gr.B
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wiosna 2019 | Wilki Morskie | 10 | 0 | 0 | 0 | 14 | 35.71 | 28.57 | 35.71 | 0 |
| Łącznie | - | 10 | 0 | 0 | 0 | 14 | 35.71 | 28.57 | 35.71 | 0 |
II LIGA grupa mistrzowska
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2019 | Wilki Morskie | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 40.00 | 20.00 | 40.00 | 0 |
| WIOSNA 2023 | Wilki Morskie | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 83.33 | 0.00 | 16.67 | 0 |
| Łącznie | - | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | 63.64 | 9.09 | 27.27 | 0 |
Puchar NL6
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Łącznie | - | 0 | 0 | 0 |
SUPERLIGA
| Sezon | Klub | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2023 | Wilki Morskie | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 18.75 | 12.50 | 68.75 | 0 |
| WIOSNA 2026 | Wilki Morskie | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | 0 |
| Łącznie | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 26.09 | 8.70 | 65.22 | 0 |
Podsumowanie kariery
| Sezon | gole | Asysty | Żółte kartki | Czerwone kartki | występy | średnia wygranych | średnia remisów | średnia porażek | gole samobójcze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JESIEŃ 2019 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 56.25 | 6.25 | 37.50 | 0 |
| JESIEŃ 2020 | 9 | 0 | 0 | 0 | 13 | 38.46 | 15.38 | 46.15 | 0 |
| JESIEŃ 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 46.15 | 7.69 | 46.15 | 0 |
| JESIEŃ 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 23.08 | 0.00 | 76.92 | 0 |
| JESIEŃ 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 18.75 | 12.50 | 68.75 | 0 |
| WIOSNA 2020 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 23.08 | 15.38 | 61.54 | 0 |
| WIOSNA 2021 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 30.00 | 10.00 | 60.00 | 0 |
| WIOSNA 2023 | 5 | 0 | 0 | 0 | 17 | 70.59 | 5.88 | 23.53 | 0 |
| WIOSNA 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 42.86 | 0.00 | 57.14 | 0 |
| Wiosna 2019 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 33.33 | 33.33 | 33.33 | 0 |
| Łącznie | 33 | 0 | 0 | 0 | 133 | 39.10 | 11.28 | 49.62 | 0 |