Menu Zamknij

5 Marek Cecot

#
5
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
FC Babilon United

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023FC Babilon United10001414.297.1478.570
WIOSNA 2024FC Babilon United00001513.336.6780.000
Łącznie-10002913.796.9079.310

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-22.226.6771.11

II Liga grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2022FC Babilon United0000450.000.0050.000
WIOSNA 2023FC Babilon United2000520.000.0080.000
Łącznie-2000933.330.0066.670

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019000000000
JESIEŃ 202100001216.670.0083.330
JESIEŃ 202200001315.387.6976.920
JESIEŃ 202310001414.297.1478.570
WIOSNA 20201000728.5714.2957.140
WIOSNA 202100001353.857.6938.460
WIOSNA 202210001338.4615.3846.150
WIOSNA 202320001625.000.0075.000
Wiosna 201910001931.585.2663.160
WIOSNA 202400001513.336.6780.000
Łącznie600012228.896.6764.440
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
OZE BiomarFC Babilon United
FC Babilon UnitedMaestro
GIBAS SQUADFC Babilon United
GKS ChyloniaFC Babilon United
HG KadłubyFC Babilon United
FC Babilon UnitedKP Grabówek
Sporting GdyniaFC Babilon United
Zawsze MożnaFC Babilon United
Bad BoysFC Babilon United
FC Babilon UnitedSokółka FC
BCTFC Babilon United
Kamix BraciaFC Babilon United
Beer Fans GdyniaFC Babilon United
Masuria FCFC Babilon United
FC Babilon UnitedAREX
FC Babilon UnitedBeer Fans Gdynia
AREXFC Babilon United
BCTFC Babilon United
FC Babilon UnitedBad Boys
HTM GdyniaFC Babilon United
SPS LimonkaFC Babilon United
FC Babilon UnitedSporting Gdynia
Zawsze MożnaFC Babilon United
FC Babilon UnitedStudio Prime JBG
Sokółka FCFC Babilon United
MaestroFC Babilon United
Kamix BraciaFC Babilon United
FC Babilon UnitedFC Naturale
Damen GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedStudio Prime JBG
FC Babilon UnitedDamen Gdynia
MaestroFC Babilon United
FC Babilon UnitedBCT
FC Babilon UnitedMMR Group
Studio Prime JBGFC Babilon United
FC Babilon UnitedEnerpol II Gdynia
FC Babilon UnitedBCT
MaestroFC Babilon United
Media Markt KcyńskaFC Babilon United
FC Babilon UnitedMMR Group
Sporting GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedKS Vitava
Damen GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
SPS LimonkaFC Babilon United
BękartyFC Babilon United
BCTFC Babilon United
FC Babilon UnitedAwaria
MaestroFC Babilon United
Studio Prime JBGFC Babilon United
FC Babilon UnitedKS Vitava
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
Media Markt KcyńskaFC Babilon United
SKMFC Babilon United
FC Babilon UnitedKamix Bracia
MMR GroupFC Babilon United
PKP Intercity S.A.FC Babilon United
Rebels AiCFC Babilon United
FC Babilon UnitedLemon Lambo
SKMFC Babilon United
FC Babilon UnitedStudio Prime JBG
FC Babilon UnitedKM PSP Sopot
FC Babilon UnitedPKP Intercity S.A.
Polska GuromFC Babilon United
FC Babilon UnitedAP UKS Mosty
FC Babilon UnitedSKM
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
FC Babilon UnitedBękarty
FC Babilon UnitedBCT
SPS LimonkaFC Babilon United
FC Babilon UnitedGała Bez Przypału
FC Babilon UnitedKS Vitava
BLACK DRAGONSFC Babilon United
Studio Prime JBGFC Babilon United
BazaFC Babilon United
FC Babilon UnitedPogórzanka B85 Studio
FC Babilon UnitedNeoPunkt Wejherowo
CompanierosFC Babilon United
PKP Intercity S.A.FC Babilon United
FC Babilon UnitedSokółka FC
FC Babilon UnitedOZE Biomar
FC Babilon UnitedPenetrators PD
FC Babilon UnitedBękarty
OZE BiomarFC Babilon United
FC Babilon UnitedBLACK DRAGONS
FC Babilon UnitedDON BOSCO RUMIA
FC Babilon UnitedSPS Limonka
Penetrators PDFC Babilon United
FC Babilon UnitedPolska Gurom
PROMOTION 360FC Babilon United
HTM GdyniaFC Babilon United
BazaFC Babilon United
NeoPunkt WejherowoFC Babilon United
Beer Fans GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedRebels AiC
FC Pato GdyniaFC Babilon United
AP UKS MostyFC Babilon United
FC Babilon UnitedBLACK DRAGONS
FC Babilon UnitedFast Foot
Rebels AiCFC Babilon United
Rebels AiCFC Babilon United
FC Babilon UnitedFast Foot
FC Babilon UnitedAP UKS Mosty
KS VitavaFC Babilon United
Supa Strikas CFFC Babilon United
FC Babilon UnitedOZE Biomar
BLACK DRAGONSFC Babilon United
FC Babilon UnitedSokółka FC
FC Babilon UnitedStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Gała Bez PrzypałuFC Babilon United
FC Babilon UnitedWater Team
PROMOTION 360FC Babilon United
Classic II GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedStudio Prime JBG
FC Babilon UnitedAsconi
Kiedyś Odpalą2FC Babilon United
FC Babilon UnitedEnerpol II Gdynia
FC Babilon UnitedEnerpol II Gdynia
BękartyFC Babilon United
SportingFC Babilon United
Bad BoysFC Babilon United
KM PSP GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedJR Pogórze
Dziki WestFC Babilon United
IXODI Nevada GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedKP Grabówek
FC Babilon UnitedDziki West
FC Babilon UnitedJR Pogórze
FC Babilon UnitedKM PSP Gdynia
IXODI Nevada GdyniaFC Babilon United
Chłopcy z ferajnyFC Babilon United
Classic GdyniaFC Babilon United
Chylonia DT CityFC Babilon United
FC Babilon UnitedClassic Gdynia
KP GrabówekFC Babilon United
FC Babilon UnitedRol Ryż
Enerpol GdyniaFC Babilon United