Menu Zamknij

8 Oskar Suchecki

#
8
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Sporting Gdynia

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Sporting Gdynia140001553.330.0046.670
WIOSNA 2024Sporting Gdynia22000156.6713.3380.000
Łącznie-360003032.354.4163.240

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-41.276.3552.38

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-0.000.00100.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201940001625.0012.5062.500
JESIEŃ 20204000728.570.0071.430
JESIEŃ 2021120001136.360.0063.640
JESIEŃ 202217000147.140.0092.860
JESIEŃ 2023140001553.330.0046.670
WIOSNA 2020120101233.330.0066.670
WIOSNA 202140011353.857.6938.460
WIOSNA 2022160001361.547.6930.770
WIOSNA 2023150001553.336.6740.000
Wiosna 201970001540.006.6753.330
WIOSNA 202422000156.6713.3380.000
Łącznie12701114636.305.4858.220
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Sporting GdyniaZawsze Można
Masuria FCSporting Gdynia
Kamix BraciaSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaFC Babilon United
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKP Grabówek
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
HG KadłubySporting Gdynia
Sporting GdyniaGKS Chylonia
Sporting GdyniaGIBAS SQUAD
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaFC Naturale
Kamix BraciaSporting Gdynia
Damen GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
AREXSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaBad Boys
FC Babilon UnitedSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MMR GroupSporting Gdynia
SPS LimonkaSporting Gdynia
Zawsze MożnaSporting Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sokółka FCSporting Gdynia
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaEnerpol II Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
Sporting GdyniaBCT
Wilki MorskieSporting Gdynia
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaDamen Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sporting GdyniaMMR Group
Sporting GdyniaFC Babilon United
SPS LimonkaSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MaestroSporting Gdynia
Sporting GdyniaMedia Markt Kcyńska
Sporting GdyniaKS Vitava
Sporting GdyniaMoto-Tech
Sporting GdyniaBad Boys
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaAP UKS Mosty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaCompanieros
Sporting GdyniaKP Grabówek
Sporting GdyniaPolska Gurom
SPS LimonkaSporting Gdynia
Beer Fans GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKM PSP Gdynia
Sporting GdyniaPenetrators PD
NeoPunkt WejherowoSporting Gdynia
KM PSP GdyniaSporting Gdynia
Wilki MorskieSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaKamix Bracia
CompanierosSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaOZE Biomar
Kamix BraciaSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaEjsmond Club
Sporting GdyniaBad Boys
ZIP SkładSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaWilki Morskie
Kiedyś Odpalą2Sporting Gdynia
Sporting GdyniaSKM
Bema / ABOSporting Gdynia
AREXSporting Gdynia
Gała Bez PrzypałuSporting Gdynia
Studio Prime JBGSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaBCT
Sporting GdyniaBękarty
Pogórzanka B85 StudioSporting Gdynia
Sokółka FCSporting Gdynia
Supa Strikas CFSporting Gdynia
Sporting GdyniaAwaria
Classic II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaPKP Intercity S.A.
KS VitavaSporting Gdynia
Sporting GdyniaPROMOTION 360
AlexanderSporting Gdynia
Studio Prime JBGSporting Gdynia
Sporting GdyniaKiedyś Odpalą2
Bema / ABOSporting Gdynia
AREXSporting Gdynia
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaSPS Limonka
AREXSporting Gdynia
Sporting GdyniaAwaria
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaInter Orłowo
AREXSporting Gdynia
Sporting GdyniaSPS Limonka
Sporting GdyniaSKM
BękartySporting Gdynia
Sporting GdyniaPKP Intercity S.A.
AwariaSporting Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting Gdynia
AREXProgress Team
Progress TeamSKM
PROMOTION 360Progress Team
Iskra GdyniaProgress Team
Progress TeamKoneser Gdynia
Progress TeamWczorajsi
Progress TeamBękarty
Tawerna ObłużeProgress Team
Progress TeamFC Nankatsu
SKMProgress Team
Wilki MorskieProgress Team
AREXProgress Team
Progress TeamIskra Gdynia
Progress TeamPROMOTION 360
Progress TeamCompanieros
Koneser GdyniaProgress Team
BękartyProgress Team
Progress TeamAREX
Progress TeamStudio Prime JBG
Progress TeamKamix Bracia
Progress TeamAwaria
BękartyProgress Team
AREXProgress Team
Progress TeamZIP Skład
Studio Prime JBGProgress Team
SPS LimonkaProgress Team
MDKD TEAMProgress Team
Progress TeamPROMOTION 360
Progress TeamBema Sigal
Progress TeamInvest Klima
CompanierosProgress Team