Menu Zamknij

5 Julian Kwiatkowski

#
5
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Cobis Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Cobis Gdynia100201662.500.0037.500
WIOSNA 2024Cobis Gdynia80001376.927.6915.380
Łącznie-180202968.973.4527.590

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-50.003.7046.30

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201920001833.3316.6750.000
JESIEŃ 202020001369.2315.3815.380
JESIEŃ 20211000130.000.00100.000
JESIEŃ 202260001580.000.0020.000
JESIEŃ 2023100201662.500.0037.500
WIOSNA 202030001369.230.0030.770
WIOSNA 2021000000000
WIOSNA 202280001492.860.007.140
WIOSNA 202390001346.150.0053.850
Wiosna 20190000425.0025.0050.000
WIOSNA 202480001376.927.6915.380
Łącznie4902013257.585.3037.120
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
FC NaturaleCobis Gdynia
Polska GuromCobis Gdynia
Szaleni KomornicyCobis Gdynia
Wilki MorskieCobis Gdynia
BękartyCobis Gdynia
Kiedyś OdpaląCobis Gdynia
Cobis GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaSupa Strikas CF
Cobis GdyniaCompanieros
Cobis GdyniaHTM Gdynia
JR PogórzeCobis Gdynia
Classic GdyniaCobis Gdynia
KP GrabówekCobis Gdynia
Cobis GdyniaKM PSP Gdynia
OZE BiomarCobis Gdynia
Polska GuromCobis Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeCobis Gdynia
Bema / ABOCobis Gdynia
Wilki MorskieCobis Gdynia
BękartyCobis Gdynia
Supa Strikas CFCobis Gdynia
AwariaCobis Gdynia
CompanierosCobis Gdynia
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
PKP Intercity S.A.Cobis Gdynia
Cobis GdyniaBema Sigal
KP GrabówekAP UKS Mosty
KM PSP GdyniaAP UKS Mosty
Rebels AiCAP UKS Mosty
Kamix BraciaAP UKS Mosty
Polska GuromAP UKS Mosty
PKP Intercity S.A.AP UKS Mosty
OZE BiomarAP UKS Mosty
CompanierosAP UKS Mosty
Sokółka FCAP UKS Mosty
Bad BoysAP UKS Mosty
BękartyAP UKS Mosty
AREXAP UKS Mosty
AP UKS MostyBema / ABO
Wilki MorskieAP UKS Mosty
KM PSP GdyniaAP UKS Mosty
CompanierosAP UKS Mosty
Sporting GdyniaAP UKS Mosty
Beer Fans GdyniaAP UKS Mosty
SPS LimonkaAP UKS Mosty
Bad BoysAP UKS Mosty
OZE BiomarAP UKS Mosty
Moto-TechAP UKS Mosty
Sokółka FCAP UKS Mosty
Joga BonitoAP UKS Mosty
KP GrabówekAP UKS Mosty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNAP UKS Mosty
Polska GuromAP UKS Mosty
AP UKS MostyAREX
AP UKS MostyKS Vitava
AP UKS MostyAwaria
AP UKS MostyBeer Fans Gdynia
AP UKS MostyMoto-Tech
AP UKS MostyRebels AiC
SPS LimonkaAP UKS Mosty
BękartyAP UKS Mosty
SKMAP UKS Mosty
FC Babilon UnitedAP UKS Mosty
AP UKS MostyPolska Gurom
PKP Intercity S.A.AP UKS Mosty
AP UKS MostyGała Bez Przypału
HTM GdyniaAP UKS Mosty
AP UKS MostyBCT
SKMZIP Skład
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSKM
Bad BoysSKM
Kiedyś Odpalą2SKM
SKMBema / ABO
KM PSP GdyniaSKM
SKMWilki Morskie
SKMEjsmond Club
Sporting GdyniaSKM
Supa Strikas CFSKM
Joga BonitoSKM
AREXSKM
Kamix BraciaSKM
SKMMy Na Sianie
Kamix BraciaSKM
BękartySKM
SKMWilki Morskie
SKMBad Boys
ZIP SkładSKM
SKMBema Sigal
CompanierosSKM
KM PSP GdyniaSKM
Tanie Blachy & Dos AmigosSKM
Inter OrłowoSKM
SKMPKP Intercity S.A.
Tawerna ObłużeSKM
PKP Intercity S.A.SKM
BękartySKM
Inter OrłowoSKM
Tanie Blachy & Dos AmigosSKM
AwariaSKM
BękartySKM
Tanie Blachy & Dos AmigosSKM
Sporting GdyniaSKM
Inter OrłowoSKM
SKMEnerpol II Gdynia
SKMAREX
SKMSPS Limonka
SKMPKP Intercity S.A.
SKMBCT
SKMPROMOTION 360
Progress TeamSKM
Iskra GdyniaSKM
SKMZIP Skład
Koneser GdyniaSKM
SKMAREX
Koneser GdyniaSKM
CompanierosSKM
SKMWilki Morskie
Tawerna ObłużeSKM
Iskra GdyniaSKM
BękartySKM
SKMProgress Team
SKMFC Nankatsu
SKMWczorajsi
SKMAREX
PROMOTION 360SKM
SKMBema Sigal
My Na SianieSKM
Joga BonitoSKM
JNTSKM